Kışın çatlamasın, yazın kurumasın, cildimiz hep iyi kalsın!

Cildinizin en önemli ihtiyacı nemdirGenç ve güzel bir görünüm için, sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmak çok önemlidir ve şüphesiz her kadın bunun peşindedir.
Çevresel faktörler, yaş, hava şartları, beslenme gibi pek çok faktör cilt sağlığı üzerinde doğrudan etkilidir. Cilt bakımınıza dikkat ederken günlük temizliğine olduğu kadar nem dengesine de dikkat etmeniz son derece önemlidir çünkü unutmamanız gerekir ki cildinizin en önemli ihtiyacı nemdir. 

Cildinizi düzenli olarak nemlendirmelisinizYazın, güneşin, kışın da soğuğun kurutucu etkisini ortadan kaldırmak için cildinizi düzenli olarak nemlendirmeli ve ona gerekli özeni göstermelisiniz. Çoğu kez önemsenmeyen, diğer bölgelere göre daha kuru ve sert bir yapıya sahip diz ve dirseklerin bakımı da bu noktada çok önemlidir. 


Dex vücut losyonu serisiDex’in, her cilt tipine göre özel olarak formüle edilmiş vücut losyonları cildinizin sağlığı için gerekli olan nemi bulmanızı sağlayacak. Cildinizin yağ dengesini korumaya yardımcı olan tüm vücut losyonları ile Dex, size her zaman hissedeceğiniz öz güveni sunacak.  Related posts

Leave your comment Required fields are marked *
NEWMİX KİMYA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.