NEWMİX Jant Temizleyici-Hızlı Cila,Kumaş Halı Temizleyici 500 Ml

Category
OTO BAKIM
Make
Newmix

3’LÜ SET

HIZLI CİLA

KULLANIM TALİMATI: Ürünü kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşte kesinlikle uygulama yapmayınız. Gölgede uygulama yapınız. Uygulanan bölge sıcak olmamalıdır.

ISLAK UYGULAMA YÖNTEMİ: Araç temizlenip yıkandıktan sonra ıslak iken kaporta bölümüne yeteri kadar sıkılır ve en az 2 adet kaliteli kuru mikro fiber cila bezi ile yedirilir.

KURU UYGULAMA YÖNTEMİ: Araç temizlenip yıkanıp kurutulur. Bölgesel olarak uygulama yapılır. Ürünü püskürtüp beklemeden en az 2 adet kaliteli kuru mikro fiber cila bezi ile yedirilir.

JANT TEMİZLEYİCİ

 

KULLANIM TALİMATI: Tabanca çıkış vanasını açın sprey moduna alın. Aracınızın jant yüzeyine  yaklaşık 15 cm. uzaktan ürünü püskürtün. Minimum 10-15 sn.  bekledikten sonra fırçalayıp nemli bir bez ile silin.

KUMAŞ VE HALI TEMİZLEYİCİ

KULLANIM TALİMATI: Tabanca çıkış vanasını açın sprey yâda köpük püskürtme moduna alın. Temizlenmesini istediğiniz yüzeye yaklaşık 15 cm. uzaklıktan ürünü püskürtün. Kirin ağırlığına göre bez veya yumuşak kumaş temizleme fırçası ile yüzeyi temizleyin. Sonra nemli bir bez ile yüzeyi durulayın.

KULLANIM ALANLARI Koltuklar, araç tavan kaplamaları, halı, kilim gibi kumaş ihtiva eden bütün yüzeylerde sorunsuz bir şekilde kullanılır. Ürün nötr olduğu için aracınızın, evinizin koltuklarına hiçbir zarar vermez. Eşyanızı ilk günkü haline getirir. Lekelerden eser kalmaz.

Technical Specifications

  • Hızlı Uygulama
  • Kalıcı Etki
  • Kostik İçermez
  • Solvent İçermez
  • Yeni ürün