Newmix 6+2 li 500’er ml Ekonomik Bakım Seti

Category
OTO BAKIM
Make
Newmix

6+2’LI 500’ER ML SET ÜRÜNLER

LASTİK PARLATICI

KULLANIM TALİMATI: Aracınızın lastiklerine sıkın ve süngerle silin. KULLANIM ALANLARI: Araç Lastikleri ve dış plastik aksamlarda kullanılabilir. Lastik parlatıcı aracınızın lastiklerini temizler ve parlatır. Anti-statik özelliğe sahip olduğundan üzerine gelen tozları iterek uzun süre parlaklık sağlar.

HIZLI CİLA

KULLANIM TALİMATI: Ürünü kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşte kesinlikle uygulama yapmayınız. Gölgede uygulama yapınız. Uygulanan bölge sıcak olmamalıdır.

ISLAK UYGULAMA YÖNTEMİ: Araç temizlenip yıkandıktan sonra ıslak iken kaporta bölümüne yeteri kadar sıkılır ve en az 2 adet kaliteli kuru mikro fiber cila bezi ile yedirilir.

KURU UYGULAMA YÖNTEMİ: Araç temizlenip yıkanıp kurutulur. Bölgesel olarak uygulama yapılır. Ürünü püskürtüp beklemeden en az 2 adet kaliteli kuru mikro fiber cila bezi ile yedirilir.

JANT TEMİZLEYİCİ

 

KULLANIM TALİMATI: Tabanca çıkış vanasını açın sprey moduna alın. Aracınızın jant yüzeyine  yaklaşık 15 cm. uzaktan ürünü püskürtün. Minimum 10-15 sn.  bekledikten sonra fırçalayıp nemli bir bez ile silin.

 

MOTOR YAĞ TEMİZLEYİCİ

KULLANIM TALİMATI:

Tabanca çıkış vanasını açın sprey ya da  köpük püskürtme moduna alın. Aracınızın motor bölümüne  10-15 cm uzaktan sıkın 1 dk. bekleyin fırçalayın ve nemli bez ile durulayın.

TORPİDO BAKIM LOSYONU

KULLANIM TALİMATI: Temiz bir bez ile silinen yüzeye yaklaşık 15 cm. uzaktan ürünü püskürtün. Bez veya sünger yardımı ile ürünü yayarak yüzeye uygulayın.

KULLANIM ALANLARI: Otonuzun, torpido, tampon, kapı panelleri, vinil ve plastik aksamlarında kullanılır. Kullanıldığı yüzeyi özel formülü sayesinde temizler, parlatır ve yumuşatır. Anti-statik özelliğinden dolayı tozlanmayı geciktirir. Yüzeyi güneş ışınlarından koruyarak çatlama oluşmasını önler.

KUMAŞ VE HALI TEMİZLEYİCİ

KULLANIM TALİMATI: Tabanca çıkış vanasını açın sprey yâda köpük püskürtme moduna alın. Temizlenmesini istediğiniz yüzeye yaklaşık 15 cm. uzaklıktan ürünü püskürtün. Kirin ağırlığına göre bez veya yumuşak kumaş temizleme fırçası ile yüzeyi temizleyin. Sonra nemli bir bez ile yüzeyi durulayın.

KULLANIM ALANLARI Koltuklar, araç tavan kaplamaları, halı, kilim gibi kumaş ihtiva eden bütün yüzeylerde sorunsuz bir şekilde kullanılır. Ürün nötr olduğu için aracınızın, evinizin koltuklarına hiçbir zarar vermez. Eşyanızı ilk günkü haline getirir. Lekelerden eser kalmaz.

CİLALI OTO ŞAMPUANI

KULLANIM TALİMATI: 5 lt suya bir çay bardağı şampuan koyup karıştırınız.  Fırça veya süngerle otonuzun tüm dış yüzeyini yıkayıp bol su ile durulayınız. Durulama yaptıktan sonra bir bez ile kurulayınız. Kullanım oranı 1/60’dır.

CAM TEMİZLEME SOLÜSYONU

KULLANIM TALİMATI: Cam yüzeye yeteri kadar püskürtünüz. Hemen temiz bir bez ile siliniz.

KULLANIM ALANLARI: Oto, ev, iş yerleri gibi bütün cam mekânlarda kullanılabilir. Camları, aynaları, TV camlarını ve gözlük camlarını iz bırakmadan temizler ve parlatır.

Technical Specifications

  • Hızlı Uygulama
  • Kalıcı Etki
  • Kostik İçermez
  • Solvent İçermez
  • Yeni ürün