Gold Serisi Cilalı Oto Şampuanı 5 Kg

Category
OTO BAKIM
Make
Newmix

GOLD SERİSİ CİLALI OTO ŞAMPUANI 5KG

PH NÖTR

pHnötr ürünler, çoğunlukla doğal ve bitkisel içerikli, insan ve çevre sağlığını koruyan seçeneklerden oluşur.Böylece yalnızca kendi sağlığınızı değil, çevre sağlığını da tehdit eden unsurların azalmasına katkıda bulunmuş oluyorsunuz.Seramik kaplı araçlarda güvenle kullanabilirsiniz.

 

BOYA KORUMA

Ürünümüz kostik,solvent ve fosfat gibi zararlı maddeler içermediği için aracınızın boyasına herhangi bir zararı olmaz. Yüksek cila oranı ile boya üzerinde katman oluşturduğu için düzenli kullanımda çok ciddi bir şekilde aracınızın boyası koruma altına alır.

 

EXTRA CİLA

Diğer oto yıkama şampuanlarından 3 kat daha etkili cila içererek daha fazla parlaklık kazanır. Bu sayede aracınız uzun süre daha parlak ve su itici özellik kazanır.

 

KOSTİKSİZ

Kostiğe sürekli maruz kalan araçlarda boyada matlaşma, farda sararma, krom yerlerde kararma ve plastik yüzeylerde solma gibi olumsuz sonuçlar olmaktadır. Ürünümüzde kostik olmadığı için bu tarz durumlar ile karşılaşılmaz.

 

PARFÜMLÜ

Aracınızı yıkarken keyif alacağınız,temizliği  sevmeseniz bile içindeki parfüm size hem temizliği sevdirecek hem de sürekli aracınızı yıkamak isteyeceksiniz.

Technical Specifications

  • Hızlı Uygulama
  • Kalıcı Etki
  • Kostik İçermez
  • Solvent İçermez
  • Yeni ürün