5 Kg Hızlı Cila-Jant Tem-Lastik Par-Fırçalı Şam.

Category
OTO BAKIM
Make
Newmix

NEWMİX ULTRA SERİSİ 5’ER KG 4’LÜ SET

CİLALI FIRÇALI OTO ŞAMPUANI 5 KG


Yağmur kaydırıcı özelliğine sahip bir üründür.

KULLANIM TALİMATI: 5 lt suya 1 çay bardağı şampuan koyup karıştırınız.  Fırça veya süngerle otonuzun tüm dış yüzeyini yıkayıp bol su ile durulayınız. Durulama  yaptıktan sonra bir bez ile kurulayınız. Kullanım oranı 1/60’dır.

JANT TEMİZLEYİCİ 5 KG

 

KULLANIM TALİMATI:

Tabanca çıkış vanasını açın sprey moduna alın. Aracınızın jant yüzeyine  yaklaşık 15 cm. uzaktan ürünü püskürtün. Minimum 10-15 sn.  bekledikten sonra fırçalayıp nemli bir bez ile silin.

LASTİK PARLATICI  5 KG

 

KULLANIM TALİMATI: Temiz ve kuru lastiğe uygulanır. Aracınızın lastiklerine sıkın ve süngerle  silin.

KULLANIM ALANLARI: Araç Lastikleri ve dış plastik aksamlarda  kullanılabilir. Lastik parlatıcı aracınızın lastiklerini temizler ve  parlatır. Antistatik özelliğe sahip olduğundan üzerine gelen tozları iterek uzun süre parlaklık sağlar.

HIZLI CİLA  5 KG

KULLANIM TALİMATI: Ürünü kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşte kesinlikle uygulama yapmayınız. Gölgede uygulama yapınız. Uygulanan bölge sıcak olmamalıdır.

ISLAK UYGULAMA YÖNTEMİ : Araç temizlenip yıkandıktan sonra ıslak iken kaporta bölümüne yeteri kadar sıkılır ve en az 2 adet kaliteli kuru mikrofiber cila bezi ile yedirilir.

KURU UYGULAMA YÖNTEMİ : Araç temizlenip yıkanıp kurutulur. Bölgesel olarak uygulama yapılır. Ürünü püskürtüp beklemeden en az 2 adet kaliteli kuru mikrofiber cila bezi ile yedirilir.

Technical Specifications

  • Hızlı Uygulama
  • Kalıcı Etki
  • Kostik İçermez
  • Solvent İçermez
  • Yeni ürün