4’lü Gold Se.Parfüm-Şampuan-Detay Tem.-Lastik

Category
OTO BAKIM
Make
Newmix

GOLD SERİSİ 4’LÜ SET

1- GOLD SERİSİ NANO LASTİK PARLATICI KREM 130GR+UYGULAMA SÜNGERİ

* 3 haftaya kadar etkili

* Mükemmel su iticilik

* Mükemmel toz iticilik

* Renk solmasını önler

* Çok ciddi bakım yapar

* İnce çizikleri kapatır

* Çatlamayı önler

* Parfümlüdür.

* Çok kolay uygulama

KULLANMA TALİMATI: Temiz ve kuru lastiğe sünger yardımı ile uygulanır.

2- NEWMİX GOLD SERİSİ THERAPY OTO&ODA PARFÜMÜ 250ML

Şimdiye kadar kullandığınız parfümleri unutun…

Güçlü ve Gizemli kokusu ile betimleyen bu koku sizi büyüleyecek.

3- GOLD SERİSİ DETAY TEMİZLEYİCİ

3 kat daha etkili formül – ph nötr – parfümlü

KULLANIM TALİMATI:

Temizlenmesini istediğiniz bölgeye ürünü sıkın çok leke var ise fırçalayın sonra nemli bez ile ovalayarak durulayın. Normal temizlikte ürünü sıkın ve nemli bez ile silin.

KULLANIM ALANLARI:

Araç torpido, tampon, kapı panelleri, vinil  ve plastik aksamlarında, kumaş koltuk ve tavanda her yerde güvenle detaylı temizlik yapabilirsiniz. Kullanıldığı yüzeyi özel 3 kat daha etkili formülü sayesinde temizler, parlatır.

4-   GOLD SERİSİ CİLALI OTO ŞAMPUANI 1000ML

PH NÖTR

pH nötr ürünler, çoğunlukla doğal ve bitkisel içerikli, insan ve çevre sağlığını koruyan seçeneklerden oluşur. Böylece yalnızca kendi sağlığınızı değil, çevre sağlığını da tehdit eden unsurların azalmasına katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Seramik kaplı araçlarda güvenle kullanabilirsiniz.

BOYA KORUMA

Ürünümüz kostik, solvent ve fosfat gibi zararlı maddeler içermediği için aracınızın boyasına herhangi bir zararı olmaz. Yüksek cila oranı ile boya üzerinde katman oluşturduğu için düzenli kullanımda çok ciddi bir şekilde aracınızın boyası koruma altına alır.

EXTRA CİLA

Diğer oto yıkama şampuanlarından 3 kat daha etkili cila içererek daha fazla parlaklık kazanır. Bu sayede aracınız uzun süre daha parlak ve su itici özellik kazanır.

KOSTİKSİZ

Kostiğe sürekli maruz kalan araçlarda boyada matlaşma, farda sararma, krom yerlerde kararma ve plastik yüzeylerde solma gibi olumsuz sonuçlar olmaktadır. Ürünümüzde kostik olmadığı için bu tarz durumlar ile karşılaşılmaz.

PARFÜMLÜ

Aracınızı yıkarken keyif alacağınız, temizliği  sevmeseniz bile içindeki parfüm size hem temizliği sevdirecek hem de sürekli aracınızı yıkamak isteyeceksiniz.

Technical Specifications

  • Hızlı Uygulama
  • Kalıcı Etki
  • Kostik İçermez
  • Solvent İçermez
  • Yeni ürün